У ЗНУ нагородили кращих фотографів-переможців конкурсу «Університет очима студентів»

У Запорізькому національному університеті 12 березня підбили підсумки фотоконкурсу «Університет очима студентів» та визначили переможців у різних номінаціях.

Цього разу фотозмагання присвятили 75-річчю Запорізької області. Студенти різних факультетів вишу подавали світлини у таких номінаціях: «Ми зберігаємо традиції», «Студентська молодь – майбутнє Запорізького краю» та «Університет як частинка Запорізького регіону».

При визначенні переможців журі оцінювало не лише відповідність змісту робіт заявленій тематиці, але й оригінальність їхніх ідей, техніку, якість виконання та художній рівень світлин.

-left: 10px;” />У результаті в номінації «Ми зберігаємо традиції» кращою визнано фотографію студентки Економіко-правничого коледжу Анни Жадан «Всі ми – діти України». На другому місці – фоторобота студентки математичного факультету Ганни Кліценко «Тримайтесь, недруги!».

У номінації «Студентська молодь – майбутнє Запорізького краю» перше місце посіла фотографія представника факультету соціології та управління Микити Шляхового «За нами – майбутнє!», друге ж – робота студента факультету журналістики Геннадія Матвієнка «За крок до майбутнього».

До речі, ще одну фотороботу Геннадія «Корпус спить – не спить студент» журі визнало кращою у номінації «Університет як частинка Запорізького краю». Друге місце присудили фотографії Ганни Кліценко «Я фіксую все», а третє – студентці журфаку Яні Новіковій за фотографію «У пошуках натхнення».

Незабаром у холі першого навчального корпусу ЗНУ відкриється виставка, що складатиметься з кращих робіт конкурсу «Університет очима студентів».

Крім того, його переможці отримають дипломи та грошові премії (за перше місце у кожній номінації – 250 грн; за друге – 200 грн; за третє – 150 грн). Лауреатів конкурсу відзначать почесними грамотами та заохочувальними призами.

Джерело: sites.znu.edu.ua

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги