В Запоріжжі обрали найпривабливішого юнака

Фінал обласного конкурсу краси «Містер Запоріжжя – 2014» відбувся 28 березня в палаці культури імені Тараса Шевченка. За титул не просто красунчика, а справжнього чоловіка змагалися 12 мужніх хлопців. Серед учасників були представники учнівської, студентської та трудової молоді.

Організаторами виступили Запорізький обласний центр молоді спільно з арт-центром «Талант» при підтримці Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації.

Під час урочистого вечора учасники продемонстрували свої найкращі риси – талант, розум, красу й силу. Цьогорічними переможцями стали:

містер Запоріжжя – Євген Тонкошкурик;

перший віце-містер – Іван Дарій;

другий віце-містер – Максим Антошин.

«Будь-яка перемога дається нелегко! Але завдяки праці, завзяттю, підтримці рідних і близьких, вірі в себе я домігся того, чого хотів. Півтора місяця ми готувалися до фіналу конкурсу, й врешті щоденні репетиції та підтримка організаторів дали свій результат. Я вважаю, що фінал пройшов на високому рівні, й усі учасники показали себе якнайкраще. Перемога в цьому конкурсі дала мені впевненість у собі й у своїх силах», – поділився своїми враженнями новоспечений переможець Євген Тонкошкурик.

«Конкурс краси «Містер Запоріжжя – 2014» проходить вперше. Це пілотний проект. Учасників відбирали не тільки за зовнішніми даними, але й за моральними рисами й артистичністю. Їм ставили інтелектуальні запитання, пропонували відчути себе в нестандартних ситуаціях. Наступного року Запорізький обласний центр молоді планує провести конкурс жіночої краси «Місіс Запоріжжя», – зазначив директор ЗОЦМ Віктор Мокшанов.

Фото: Анна Юрченко

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Наталія Дробязко
Фотоальбом