Пробне тестування з української мови та літератури зібрало в ЗНУ аншлаг

Чергові безкоштовні пробні тренінги із предметів, включених до переліку зовнішнього незалежного оцінювання, – української мови та літератури, а також російської мови – відбулися 16 березня в Запорізькому національному університеті.

У попередньому тестуванні з української мови та літератури виявили бажання взяти участь близько двох тисяч випускників шкіл, що є рекордним показником у порівнянні з іншими предметами, включеними до цьогорічного переліку ЗНО. Варто зазначити, що на пробні тренінги з української мови та літератури усього зареєструвалися близько 2,3 тисяч старшокласників.

У другій половині дня на бажаючих чекали пробні тренінги з російської мови, у яких взяли участь близько 60 майбутніх абітурієнтів.>

Старшокласники впевнені, що пробні тренінги відіграють важливу роль при підготовці до ЗНО. Так, за словами випускниці загальноосвітньої школи №22 Лізи Калініної, завдяки пробним тренінгам із української мови та літератури можна перевірити свої знання та, в разі необхідності, покращити їх.

Протягом тижня усі роботи учасників тестування перевірять. Результати проходження тренінгів можна буде дізнатися на сайті ЗНУ, в групі Підготовчого відділення ЗНУ в соціальній мережі ВКонтакті або на стенді біля другого навчального корпусу.

Нагадаємо, 23 березня на старшокласників чекають пробні тренінги з математики й фізики, а 30 березня – з всесвітньої історії та історії України.

Источник: www.znu.edu.ua

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги