Запоріжжя разом із іншими містами подякувало світовій спільноті за підтримку (ВІДЕО)

Активісти Громадського сектору Євромайдану 11 березня перезентували міжнародним ЗМІ відео, в якому українці подякували світу за підтримку. У зйомках взяли участь і жителі Запоріжжя.

Пісня з’явилась завдяки ініціативі трьох активісток Громадського сектору Євромайдану – Дар’ї Устименко, Наталії Чігіної і Тетяни Дегтяренко. Дівчата захотіли подякувати всьому світові за підтримку, яку українці отримали впродовж подій на Майдані, і за чітку й стійку позицію щодо захоплення Криму російськими військами та цілісності країни.

«Звичайні люди з усіх куточків Землі відгукнулися на трагічні події в Україні: надсилали повідомлення, відеозвернення і фінансову підтримку, виходили на площі з плакатами, прапорами, українськими стрічками й співали гімн України і навіть молитвами вболівали за долю українців, – прокоментували свою ініціативу Дар`я і Наталія. – Ми просто були зобов’язані подякувати Світові!».

За основу взяли пісню українського гурту «Океан Ельзи» – «Дякую», текст якої трохи змінили і переклали англійською мовою. Через мережу Facebook активістки звернулися до жителів України з проханням відзняти відео в своїх містах. Організатори розіслали по всій країні англійський текст пісні і фразу «Thank you, dear world!» різними мовами. Тримаючи плакати зі словами вдячності, українці виконали пісню та організували її зйомку.

Творче об’єднання #Babylon’13 зголосилося допомогти. Вони об’єднали записи з різних міст і змонтували все в єдиний кліп. Перший відеозапис режисер Костянтин Кляцкін зробив на Майдані Незалежності, де понад сотня людей зібралася заспівати «Thank you, dear World». В цілому, за два дні Громадський сектор Євромайдану отримав близько двадцяти відео з різних регіонів: Луганськ, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Острог, Львів, Вінниця, Запоріжжя, Хмельницький, Бровари та інші.

«Ми дуже хочемо, щоб цей кліп побачили якомога більше людей у світі, – підкреслює Тетяна Дегтяренко. – Зараз звертаємось до іноземних телеканалів, щоб донесли це відео до широкого загалу. Просимо долучитися до нашої ініціативи і посприяти тому, щоб пісню «Thank you, dear world!» побачили люди всього світу».

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги