Ректор ЗНУ пообіцяв студентам із Криму підтримку, безкоштовне харчування й місця в гуртожитках

Ректор Запорізького національного університету Микола Фролов та представники адміністрації вишу 20 березня зустрілися зі студентами-жителями Автономної Республіки Крим. Керівництво університету повідомило студентам найважливіші алгоритми дій для подолання проблем у зв’язку зі зміною статусу АРК.

«Запорізький національний університет завжди був, є і буде вашою домівкою. Ми щиро вдячні вам і вашим батькам за те, що колись ви обрали для здобуття вищої освіти саме наш виш. Тому незалежно від того, який ви зробите вибір щодо свого майбутнього, ми завжди підтримуватимемо вас і за потреби допомагатимемо. Так, усі, хто продовжить навчання в нашому ВНЗ, незалежно від того, яке громадянство вони оберуть, отримають дипломи державного зразка. У будь-якому разі університет на 100 відсотків виконає взяті на себе зобов’язання», – запевнив Микола Фролов.

Окрім цього, ректор ЗНУ зазначив, що зараз до вишу звертається багато студентів із Криму, які бажають продовжити навчання в Запорізькому національному (з переліком необхідних документів ви можете ознайомитися тут, – авт.).

Усі студенти з АРК щодня можуть отримувати безкоштовні сніданки й обіди на базі комбінату громадського харчування «Тетянин день».

Микола Фролов пообіцяв, що всі студенти бюджетної форми навчання продовжать здобувати освіту на попередніх умовах; стипендії студентам із Криму, незалежно від їхнього громадянства, будуть виплачуватися в повному обсязі; а також усім, у кого скрутне матеріальне становище, нададуть фінансову допомогу; плату ж за навчання не підніматимуть. Крім того, ті студенти, які цього року закінчують навчання на бакалавраті, на рівні з іншими студентами зможуть вступати до магістратури на бюджетну форму навчання, а дипломи державного зразка отримають своєчасно.

Микола Олександрович наголосив і на тому, що всі студенти, які переведуться до ЗНУ із кримських вишів, будуть забезпечені місцями в гуртожитках. Окремо ректор ВНЗ зупинився на мовному питанні: він зазначив, що дискримінації за мовним принципом неприпустима.

Студенти, яким потрібна допомога, можуть звертатися до студентського активу, керівництва факультетів, помічників ректора, проректорів або безпосередньо до Миколи Олександровича.

Джерело: sites.znu.edu.ua

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги