Клуб англомовного кіно відкривcя в Обласному центрі молоді

Перша зустріч English Diving Club пройшла 22 березня в Запорізькому обласному центрі молоді. На думку організатора проекту, студентки факультету іноземної філології ЗНУ Оксани Серги, вивчати англійську ефективніше, поринувши в цю атмосферу та переглядаючи фільми в оригіналі. Побувавши на подібному заході в Дніпропетровську, Оксана вирішила привезти цю традицію й до Запоріжжя.

Для першого перегляду організаторка обрала фільм із символічною назвою «Початок» (2010). Щоб зменшити складнощі при перегляді стрічки, присутнім роздали брошури зі складними висловами. Людей було небагато, що створило комфортні умови для обговорення фільму після перегляду. Учасники клубу прийшли, аби покращити свої знання англійської мови, подивитися гарне кіно та просто добре провести вечір.

«Я рада, що знайшла людей, які розуміють мою пристрасть. І можу дати їм щось натомість: цю затишну атмосферу, у якій кожна людина може долучитися до світу англійської мови та фільмів і поділитися своїми думками з іншими», – зауважила Оксана Серга.

English Diving Club працватиме щосуботи в Запорізькому обласному центрі молоді о 16:00. Наступний фільм для перегляду – «Сніданок у Тіффані».

Фото: Алекс Орловський

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Кристина Собко