Більше семи тисяч абітурієнтів взяли участь у пробному незалежному оцінюванні на базі ЗНУ

У Запорізькому національному університеті 30 березня відбувся заключний етап цьогорічних безкоштовних тренінгів зі складання зовнішнього незалежного оцінювання. У неділю до ЗНУ завітали близько 960 абітурієнтів, які прагнули перевірити свої знання з історії України, та понад 60 вступників, котрі взяли участь у пробному тестуванні зі світової історії.

Нагадаємо, протягом усього березня щонеділі в ЗНУ проходили безкоштовні пробні тестування з усіх предметів, включених до переліку зовнішнього незалежного оцінювання. Такі тренінги проводяться на базі університету вже шостий рік поспіль і є дуже популярними серед абітурієнтів міста й області. Так, цього року взяти участь у пробному ЗНО виявили бажання більше семи тисяч осіб.

yle=”text-align: justify; width: 250px; height: 182px; float: right; margin-left: 10px;” />

За словами завідувача підготовчого відділення ЗНУ Ірини Бакаленко, більшість абітурієнтів не обмежується участю в одному тренінгу, а приходить на пробні тестування з усіх дисциплін, які вони обрали для проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

«Я навчаюся в спеціалізованому класі з поглибленим вивчення історії, тому запропоновані завдання не видалися мені надто складними. Хоча я, звісно, багато часу приділяла підготовці, зокрема, повторенню дат важливих історичних подій. Також звернула увагу, що в тестах було багато запитань, пов’язаних із історією ХХ століття, тож планую додатково повторити цей період», – розповіла учасниця тренінгу, учениця запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 Юлія Славна.

Джерело: sites.znu.edu.ua

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги