Запорізькі шанувальники творчості Кобзаря відсвяткували його 200-річчя гранд-концертом

Святковий гранд-концерт «Невгасима муза Кобзаря» на честь 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка пройшов 9 березня в концертному залі імені Глінки.

Знані запорізькі шевченкознавці й шанувальники творчості Тараса Григоровича декламували його твори. На заході також виступив поет та журналіст Петро Ребро. Зачитавши власний вірш, він закликав усіх до єдності та зауважив, що ювілей Шевченка є символічним, адже він боровся саме за єдність та незалежність України.

Окрім поезій, на концерті представили твори Кобзаря, покладені на музику, у виконанні академічного симфонічного оркестру при супроводі Вячеслава Реді, козацького ансамблю пісні й танцю «Запорожці», солістів філармонії та заслуженого артиста України Володимира Гаркушіrong>. Спеціально до ювілею поета в Запоріжжі заснували ансамбль бандуристів, який теж виступив на святі.

Перед початком концерту в фойє провели ярмарок, де можна було придбати кольорові намиста, крашанки й навіть портрет Кобзаря. Однак заходу не вистачало молодого глядача. Більша частина аудиторія складалася із «загартованої» інтелігенції.

Фото: zahody-hano.ucoz.ua

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Анастасія Осипенко