У Запорізькій області близько десяти тисяч бажаючих здавати ЗНО

Основна реєстрація на участь у сесіях зовнішнього незалежного оцінювання у 2014 році офіційно закінчилася у середу, 5 березня. Нагадаємо, з 8 січня й до вчора співробітники Консультативно-інформаційного реєстраційного пункту на базі Запорізького національного університету надавали консультації всім, хто планує взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні.

За цей час по допомогу в оформленні пакету документів, необхідних для внесення до списків учасників цьогорічного ЗНО, звернулося близько 2,5 тисяч абітурієнтів із міста й області.

До 19 березня всі охочі можуть внести правки до пакету документів або ж змінити свій вибір щодо предметів, з яких бажають складати тестування, однак тільки за умови, якщо встигли зареєструватися до 5 березня включно.

За словами завідувача підготовчого відділення ЗНУ, доцента Ірини Бакаленко Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти вже навів дані про загальну кількість зареєстрованих на сьогодні цьогорічних вступників. Наразі в Запорізькій області нараховується майже 10 тисяч осіб, котрі виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, в самому Запоріжжі – трохи більше чотирьох тисяч майбутніх учасників ЗНО-2014.

Джерело: sites.znu.edu.ua

Фото: sch38.kharkivosvita.net.ua

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги