Запорізькі спортсмени продемонстрували свої навички на обласних змаганнях із таїландського боксу

У Запоріжжі 1 березня пройшли обласні змагання з таїландського боксу, спонсором яких традиційно виступило підприємство «Мотор січ». Із ранку й до пізнього вечора більше 70 пар-представників спортивних клубів Запорізького регіону, зокрема, «Сross», «Тигр», «Воїн», «Акула», «Витязь», «Мотор січ» та інших, змагалися за призові місця, медалі й кубки в різних вагових категоріях.

На початку заходу глядачів порадували показові виступи КМС та майстрів спорту Микити Аблеза, Ростислава Мельничука, Дмитра Олійника й Олександра Прокуди, які представляють СК «Cross».

Нам вдалося поспілкуватися з тренером клубу «Мотор січ», за сумісництвом рефері поєдинків Михайлом Каспаровим:

tify;”>
– З якого віку, на вашу думку, варто долучати дітей до такого виду спорту, як таїландський бокс?

– З восьми років. Згідно з правилами змагань із таїландського боксу, діти можуть боксувати на ринзі з восьми років. До цього вони повинні бути готовими. Два роки на підготовку цілком достатньо.

– Як ви вважаєте, наскільки розвинутий таїландський бокс у Запоріжжі?

– У Запоріжжі є чемпіони світу, чемпіони та призери Європи, переможці чемпіонатів і кубків України. Є навіть бронзовий призер Всесвітніх ігор єдиноборств. Це ті ж самі Олімпійські ігри, але саме з єдиноборств, які проходили минулого року в Санкт-Петербурзі. Україну на них представляв Олександр Прокуда (майстер спорту міжнародного класу, – авт.) з клубу «Cross». У нас є, ким пишатися та з кого брати приклад.

– Чи допомагає таїландський бокс спортсменам у повсякденному житті?

– Звісно. Будь-який вид єдиноборства – це стресова ситуація. Стресова ситуація підводить людину до необхідності знаходити швидке рішення.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Олег Скаржинський