Часткова мобілізація в Запоріжжі: за бажанням, із зарплатою та збереженням основного місця роботи (АУДІО)

Враховуючи велику кількість чуток, які «гуляють» інформаційним простором Запоріжжя, «Пороги», аби розвіяти їх, звернулися безпосередньо до заступника військового комісара Запорізької області по виховній роботі, полковника Михайла Логвинова. Він підтвердив, що наразі в Україні проводиться часткова мобілізація й згідно з наказом в. о. Президента України Олександра Турчинова відбувається доукомплектування районних міських військових комісаріатів області до штатів військового часу.

Під час набору перевага надається військовозобов’язаним, що відбували строкову службу більше п’яти років тому й віком до тридцяти п’яти років, які мають військову облікову спеціальність. Ними буде доукомплектовуватися державна прикордонна служба, Збройні Сили та національна гвардія України (колишні внутрішні війська). Наразі всіх військовозобов’язаних сповістили.

Мобілізовані солдати запасу отримуватимуть грошове забезпечення на рівні з солдатами контрактної служби відповідно до посади – від 2,5 тисяч гривень.

Термін дії мобілізації згідно з пунктом 3 Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» становить 45 діб із дня набрання чинності Указу (17 березня 2014 року, – авт.). На час мобілізації, громадяни звільняються з постійного місця роботи зі збереженням робочого місця та можливістю відновлення посади після завершення мобілізації.

Також Михайло Олександрович зазначив, що до Запорізьких військкоматів звертаються громадяни Криму: «Якщо говорити відверто, Крим окуповано російськими військами, але багато юнаків призивного віку бажають служити не в російській армії…». Всі добровольці, якщо цьому не суперечить стан здоров’я, будуть зараховані до лав української армії, в тому числі й ті, хто залишив особисті дані в військкоматах міста на початку березня.

Запис розмови з Михайлом Логвиновим можна прослухати нижче.

Фото: mtm.zp.ua

 

 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Олександр Безотосний