Запоріжці станцювали на вечорі латинських танців

У запорізькому ресторані «Луізіана» 5 квітня пройшов вечір, присвячений латиноамериканським танцям – Grand Fiesta Tropical. Програма складалася з танцювальних анімацій, конкурсів і сюрпризів від організаторів.

Захід відкрили бальні танці: бачата, реггетон, сальса та кізомба, а продовженням послугувала клубна латина. Зробив подарунок гостям і викладач латино-американських танців зі студії «Corazon Cubano» Джоель Пальмерo, виконавши танцювальну анімацію. Власне, він і виступив організатором вечірки.

За словами Джоеля, подібні вечори в ресторані проходять раз на два тижні й користуються неабиякою популярністю, особливо у молоді.

«Наша основна мета – подарувати людям радість. Такі вечірки проводяться, аби послухати приємну музику, потанцювати, поспілкуватися з друзями, познайомитися з новими людьми, словом, отримати море позитива й задоволення», – доповнив кубинець.

Також Джоель зазначив, що йому, як людині, яка присвятила своє життя латинським танцям дуже приємно, що багатьох цікавить саме цей напрямок. По завершенню латиноамериканського вечора розпочалася  вечірка клубної латини, яка тривала до ранку. 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Дар’я Назарова