Майстри хенд-мейду показали свої вироби у «Дубовому гаю» (ФОТО)

У запорізькому парку культури та відпочинку «Дубовий гай» 26 квітня пройшла виставка виробів ручної роботи. «Очі розбігаються від усієї цієї краси. Неймовірно, що це зроблено звичайними людьми, – поділилися враженнями з «Порогами» відвідувачка виставки Лілія. – Крім того, майстри такі люб’язні: вони охоче розповідають про технологію виготовлення їхніх виробів, навіть видають таємниці».

На виставці показали різноманітні вироби: ляльки-мотанки, декупаж, біжутерію, українські вишиванки та рушники, мило й свічки ручної роботи, різні сувеніри. Кожен охочий міг придбати виріб та дізнатися про особливості його виготовлення й подальшого використання.

«Дивлячись на свічки ручної роботи, люди навіть не здогадуються, що за всім цим стоїть величезна праця. Створення основи, правильне охолодження, ванни з різними барвниками, різьба, покриття свічним лаком… Усього свічка повинна пройти одинадцять етапів перед тим, як перетворитися на витвір мистецтва», – розповіла авторка колекції свічок «Вогняні фантазії» Надія Сидоренко.

Про те, як почала займатися вишиванням ікон та сорочок нам розказала Світлана Кочура: «Лежачи у лікарні зі зламаною рукою, побачила як зцілилася дівчина, що вишивала ікони. Тож почала робити перші кроки в цьому мистецтві. Пам’ятаю, не могла навіть вдіти нитку в голку, просила допомоги. Так захопилась цим заняттям, що й по сьогодні не можу зупинитися».

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Анна Покровська
Фотоальбом