Запорізьким проспектом пройшовся багатотисячних студентський Марш миру (ФОТОРЕПОРТАЖ+ВІДЕО)

У Запоріжжі 24 квітня декілька тисяч студентів із різних вишів та коледжів вийшли на Марш миру в підтримку єдності та  цілісності України й недопущення проявів сепаратизму.

Студенти пройшлися проспектом від площі Радянської до площі Маяковського, співаючи українські пісні, гімн та викрикуючи лозунги. У багатометровій колонні лунало: «Слава Україні!», «Небесній сотні слава!», «Герої не вмирають!», «Козацькому роду нема переводу!».


До речі, цього разу до маршу долучилися не тільки студенти, а й викладачі університетів й інші громадяни. На мітингу побував також ректор Запорізького національного університету Микола Фролов.

Організатори акції з задоволенням відмітили, що в листопаді, коли вони проводили перші подібні заходи, на євромайдани виходило від сили 50 студентів, зараз же Запоріжжям пройшовся багатотисячний студентський натовп.

Далі Ігор Артюшенко запропонував усім охочим виказати свої думки біля відкритого мікрофону. Студенти закликали зберігати мир й вимагали від президента Російської Федерації Володимира Путіна відступитися від України. Молодь скандувала: «Захід, Схід, Південь разом!».


Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Марина Ботнарева
Фотоальбом