Телемарафон «Ми – українські» зібрав кошти на допомогу дітям військовослужбовців у Криму

У суботу, 5 квітня, відбувся телемарафон «Ми – українські», присвячений ідеї об’єднання громадян України. На заході збирали кошти на підтримку дітей українських військовослужбовців, що мають залишити Крим.

Як зазначає прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення, мета акції – продемонструвати, що представники понад ста національностей, які проживають на території Запоріжжя, є єдиною дружньою сім’єю та виступають за незалежну унітарну Україну, бо всі вони вважають себе українцями.

Зі сцени лунали українські пісні, які торкали своєю мелодійністю та глибиною. У телемарафоні також взяли участь представники різних політичних партій, а представники Української православної церкви зі сцени промовили: «Учасники телемарафону звернулися до нас із проханням допомогти дітям. Архієпископ Лука вручає п’ять тисяч гривень, адже Бог сказав: «Полюби ближнього свого!».

У залі неодноразово лунали слова підтримки, єдності, спільного духу та прагнення: «Слава Україні! Героям Слава!»

Захід відбувся під девізом: «Ми – громадяни України. І те, що нас об’єднує, – не національна, не партійна приналежність, а те, що у нас існує Єдина Україна, а ми – українські!».

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Марія Стрельцова