Пікет біля ОДА: «Правий сектор» вимагав відставки корумпованих чиновників

Запорізький «Правий сектор» 23 квітня пікетував обласну державну адміністрацію. Вимога проста: відставка начальника управління державної виконавчої служби Євгена Кохненка, якого активісти звинувачують у фінансуванні «тітушок». Хоча пікет заявлений як акція саме «Правого сектора», участь у ній прийняли й інші запоріжці.

«Я не підтримую жодних силових дій чи приниження людської гідності, але підтримую хлопців у їхніх вимогах і також прагну чесної влади», – прокоментувала подію пенсіонерка Вероніка Петрівна.

Представники активістів відправилися до чиновника, щоб представити зібрані докази його провини та запропонувати самостійно залишити посаду.

«Зараз туди піднімуться, пояснять, що він має покинути посаду, нададуть докази. Сподіваємося, що напише заяву за власним бажанням», – розповів «Порогам» один із активістів «Правого сектора», який вирішив залишитися невідомим.

Однак Євген Кохненко проігнорував пікет, заявивши, що його немає на робочому місці. На цьому мітинг закінчився, а його учасники спокійно розійшлися.

Представники «Правого Сектору» зауважують, що інформацію про свою діяльність вони публікують на офіційних сторінках у соціальних мережах. Якщо у вас чи ваших знайомих виникли проблеми з невідомими, що представляються «Правим сектором», звертайтеся на гарячу лінію: (067)783-983-4.

Довідка «Порогів»

«Правий сектор» виник стихійно на початку січня. Вже згодом лідери поїхали до Києва, щоб скоординувати дії зі столичним відгалуженням. Зараз у Запоріжжі є офіційний представник партії й близько тисячі учасників.  Хлопці співпрацюють із запорізькою Самообороною, але переслідують трохи інші цілі: «Правий сектор» займається охороною безпосередньо обласної адміністрації, захистом мітингів активістів Євромайдану й переносить свою діяльність у політику, збираючи факти й докази корупції, вимагаючи люстрації нечесних депутатів. 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Наталія Соловйова