Студраду ЗНУ очолила студентка журфаку Ольга Лебедєва

У Запорізькому національному університеті 2 квітня відбувся другий тур виборів голови Студентської ради ЗНУ. За результатами першого туру, проведеного 25 березня, за цю посаду продовжили боротьбу студент 3 курсу факультету фізичного виховання Владислав Воротков та студентка 4 курсу факультету журналістики Ольга Лебедєва.

За результатами голосування, в якому взяли участь 188 осіб, Ольга набрала 108 голосів, а Владислав – 67. Ще 16 бюлетенів визнали недійсними.

Приймаючи привітання з перемогою у другому турі виборів, новообрана голова Студентської ради ЗНУ звернулася до присутніх: «Спасибі велике всім, хто завітав на цю конференцію, за небайдужість до майбутнього нашого університету! Я та моя команда добре розуміємо, що обіймати посаду голови Студради – величезна честь та відповідальність. Я робитиму все, аби бути достойною вашої довіри. Дуже сподіваюся на ефективну співпрацю з Владиславом та його командою заради подальшого покращення життя студентства нашого університету», – резюмувала Ольга.

До речі, два попередні очільники Студентської ради ЗНУ Андрій Бондаренко та Антон Осадчук також були представниками факультету журналістики. 

Источник: sites.znu.edu.ua

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги