В бібліотеці імені Горького відкрили передвеликодню виставку писанок

У приміщенні Запорізької обласної наукової бібліотеки імені Горького 15 квітня відкрилася виставка писанок із колекції Наталії Бабенко.

Запорізька майстриня вже більше 15 років збирає зернові писанки. Свою «скарбничку» вона формувала під час багатьох зустрічей із майстрами на всеукраїнських та всесвітніх з’їздах писанкарів у Вінниці та с. Космач Івано-Франківської області, на виставках народних майстрів у Києві та просто під час поїздок Україною й за кордон.

В експозиції представлені роботи таких напрямів, як традиційна, дерев’яна, авторська шкіряна, авторська декорована нитками писанка, солом’яне декороване яйце, каракована писанка тощо.

ign: justify;”>
Колекція містить і писанки з інших країн, зокрема, з Угорщини та Сербії. Не дивлячись на те, що виставка цікава, відвідувачів тут поки що майже немає.

Співробітниця бібліотеки Ірина поділилася своїми здогадками з цього приводу: «Можливо, людям заважає те, що виставку розмістили в одному з бібліотечних залів. Але для справжніх поціновувачів мистецтва це не є перешкодою».

Фото: Катерина Журба

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Каріна Сєчіна