Запоріжців опанували мистецтво писанкарства разом із волонтерами

На базі Обласної наукової  бібліотеки імені О. Горького 14 квітня пройшов майстер-клас із писанкарства, який провели волонтери соціального центру «Проміння». Під час заходу дорослі та діти мали змогу напередодні свята Пасхи навчитися традиційному українському обряду.

«Мені сподобалося. В наш час подібні майстер-класи дуже актуальні. Потрібно нагадувати та показувати всю красу українських традицій. Хоча я сподівалася, що побачу більше молоді, адже подібні зустрічі розвивають смак та покращують настрій. Але це не зіпсувало загального враження», – розказала «Порогами» учасниця заходу Аліна Канабаєва.

x; float: left; margin-right: 10px;” />

Організатори поділилися технікою петриківського розпису та розпису воском, розповідали цікаві факти з історії українського народу, про наших пращурів, їхні звички, традиції та вірування.

«Неодмінно буду навчати цьому мистецтву свою п’ятирічну внучку. Все було дивовижно, чудова атмосфера! Саме в таких місцях збираються творчі люди, які  ніколи не зроблять ані зла, ані підлості», – зауважила пенсіонерка Тетяна Борисівна.

Благодійний фонд «Проміння» регулярно проводить різноманітні акції та працює з дітьми-сиротами. Майстер-клас із писанкарства проводиться вже вп’яте, і цього року він став доступним для широкого загалу.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Ольга Махинько