Запорізька легкоатлетка засмутилася, бо отримала титул «Сенсація року»

На НСК «Олімпійський» (м. Київ) 23 квітня відбулася щорічна церемонія «Герої спортивного року». Запорізька легкоатлетка Анна Мельниченко з жіночого багатоборства отримала перемогу у номінації «Сенсація року 2013». Причому представниця СК «Металург» претендувала на перемогу відразу в трьох номінаціях – «Спортсменка року», «Сенсація року» та «Герой українського спорту».

Перемогу спортсменка отримала за численні спортивні успіхи в 2013 році. Так, влітку Анна виграла чемпіонат світу з легкої атлетики в жіночому багатоборстві. Ця медаль стала першим в історії незалежної України золотом, виграним на подібному змаганні. Крім того, за підсумками минулого сезону, Анну визнала кращою багатоборкою планети.


«Усі, мабуть, думають, що я повинна радіти та бути на сьомому небі від щастя, але насправді я півночі не спала, тому що насправді було прикро. «Сенсація року» – це приємно, але всі чудово розуміють, що основне звання – «Спортсмен року». Й для мене було несподівано в негативному сенсі, що я не отримала цієї перемоги. Все ж таки я перемогла на чемпіонаті світу й отримала перше золото для України в багатоборстві, тож вважаю, що це повинно оцінюватися вище», – прокоментувала Анна Мельниченко.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Маргарита Чернишова