Запорізькі екстремали стрибали з найвищого індустріального об’єкту України

Всеукраїнська організація роуп-джампінгу «Extreme Adventures» 5 квітня «літала» в Запоріжжі. Любителі гострих відчуттів мали змогу стрибнути з 126-метрової труби.

Яскраве квітневе сонце, сильний вітер і покинутий індустріальний об’єкт – перше, що зустрічало на місці події. Команда джамперів розпалила багаття, аби зігрітися. Для стрибків погода є чи не найважливішою умовою, тому довелося перечікувати вітер, що спершу став на заваді екстремалам.

Довгий підйом угору, закріплення обладнання, останній інструктаж і захоплення від вільного падіння ще попереду. Поки учасники грілися кавою, розповідали різні історії та жарти, ми мали змогу поспілкуватися з одним із організаторів події Костянтином Гармашем.

Досвідчений джампер розказав, що їхня команда існує понад вісім років, має вельми багатий досвід та якісне європейське обладнання. «Учасники піднімаються на об’єкт зі спеціальними страховками, а усі троси дублюються», – додав Костя.

Особливої підготовки для стрибків не потрібно. Варто лише зрозуміти, як поводитися під час падіння. Охочих стрибнути виявилось багато, тому кількість місць була обмеженою, а заявку на участь довелося оформлювати завчасно.

Команда «Extreme Adventures» влаштовує стрибки по всій Україні з різних об’єктів : від скель і мостів до труб і багатоповерхівок. Наступний захід відбудеться 16 квітня у Дніпропетровську.

Фото: jumping.com.ua

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Евгения Романова