Запорізький «маршрутний конфлікт» триватиме, як мінімум, до травня

У Запоріжжі триває конфлікт між перевізником «Базтур» Дмитра Довбиша і «Таксомоторною компанією» Сергія Степаненка, що обслуговують маршрути номер 46 та 74 одночасно. Перший є нелегальним перевізником, але до оголошення тендеру у травні хоче працювати на цих маршрутах та звинувачує пана Степаненка в поборах та погрозах.

Нарада в міськвиконкомі 17 квітня проходила неспокійно. Перевізники постійно з’ясовували стосунки. Ситуація з двома перевізниками на одному маршруті створює аварійні ситуації, відтак єдиний законний метод вирішення цієї проблеми – проведення конкурсу, але провести його до тендеру, що оголошений на початок травня, неможливо.

«Пропозиція в тому, щоб усі ліцензіати брали участь у конкурсі. Закінчиться судовий процес, будь ласка, давайте проводити конкурс і брати участь», – зауважила юрист управління транспорту при міськвиконкомі.

Але проблема, за словами чиновників, полягає в недосконалості законного порядку, встановленого Кабміном. Дискусія зайшла в глухий кут навіть на етапі обговорення тендеру.

«Надійшла пропозиція, що люди, які працюють на підприємстві «Базтур», можуть повернутися на підприємство Степаненка до проведення тендеру на 46 маршрут. Інші пропозиції є? Ні. Тоді можете забирати свій трудовий колектив і йти», – врешті зазначив голова транспортного управління міськвиконкому Юрій Дроздов.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Марія Дімаровська