Запоріжці обмінялися улюбленими книжками на freeмаркеті

Безкоштовний ярмарок «Книжковий Freeмаркет» відбувся в Запоріжжі 26 квітня. Всі бажаючі приносили свої  книжки, щоб виміняти на іншу літературу або просто віддати тому, кого ця книга цікавить.

В основі зустрічі лежить американська ідея буккроссінгу. Вона полягає в тому, що людина залишає книгу в громадському місці, щоб хтось інший міг знайти та прочитати її. В Запоріжжі проект однозначно прижився, й незабаром йому виповниться два роки.

Подібні ярмарки проводяться щомісяця в останні вихідні. Жанрове різноманіття літератури вражає – від кулінарних до книг про сучасних письменників.

«На минулу зустріч одна з учасниць принесла, мабуть, п’ять книг англійською. Для тих, кому потрібно підвищити свій рівень знання мови, було ідеально», – розповіла «Порогам» одна з організаторів зустрічі Ольга Шумілова.

Постійні ж учасники ярмарки кажуть, що інколи до рук можуть потрапити раритетні видання та навіть комікси. Те, що залишається, організатори віддають волонтерам із благодійної організації «Твори добро Україна».

Фото: Євгенія Мамонова

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Анастасія Грицай