Молоді поети читали власні вірші в мегафон на площі Маяковського

Масове читання власних авторських віршів на площі Маяковського відбулося 17 травня – так творче об’єднання «Вермут» представило новий проект «Послушайте!». У заході взяло участь близько десяти творчих молодих людей. Особливістю вечора стало те, що вірші читали в мегафон.

«Ми прагнемо зробити поезію доступною для кожного, бо наразі літературники – дорога забавка для запоріжців, тому й виникла така ідея – вільний арт-проект», – пояснила організаторка заходу Вероніка Петрик.

Подія розпочалася преамбулою від творчого об’єднання «Антресоль», представники якого читали вірші Маяковського. Загалом же поезії учасників арт-проекту «Послушайте!» були різні за настроями та мовою написання, за стилями й почуттями.

І, хоча через шум на вулиці та неякісний звук мегафону не всі вірші в повному обсязі дійшли до аудиторії, атмосфера була вражаючою. Біля виступаючих зібралося багато людей, які підходили, слухали поезію, спілкувалися та йшли далі, однак поети не залишилися без слухачів.

Щоб дати аудиторії відпочити, в перерві між виступами літераторів та музикантів, представники об’єднання «Припечатанные» провели конкурси та роздали присутнім книжки. Завершальним етапом заходу став виступ гурту «Выше Моего Страха».

Фото: Олеся Лапікова

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Крістіна Собко