Запорізький майдан зібрався, аби підтримати кримських татар та обговорити майбутні вибори

Біля стін Запорізької облдержадміністрації 18 травня відбувся черговий майдан. Провідною метою зборів цього разу була солідарність із річницею депортації кримських татар та хід передвиборної кампанії. Опівдні до будівлі ЗОДА почали підходити люди з жовто-блакитними прапорами. Представники жіночої самооборони заспівали гімн кримськотатарського народу та висловили співчуття їхній трагедії.

Далі майдан продовжили виступи на підтримку кандидатів на пост президента. Зокрема, представники штабів Гриценка, Тягнибока та Богомолець розповіли про передвиборні програми їхніх висуванців.

«Ми зібралися, щоб підтримати кримськотатарський народ. Ті, хто намагається принизити їх, повинні розуміти, що вони принижуються самі. Ми одна багатонаціональна сім’я, яка зветься Україна. Найголовніше зараз – прийти на вибори. Чим довше в Україні не буде президента, тим більше на нас впливатиме Москва», – закликав зі сцени очільник запорізького майдану Ігор Артюшенко.

Кожен бажаючий міг висловити власну думку стосовно кандидата, якого він підтримує. Також виступило чимало громадських активістів. Серед них були представники громадського контролю «Екосвіт» та ГО «Будуй життя». Активісти жіночої самооборони розважали присутніх українськими патріотичними піснями.

«Я ходжу на майдан з самого початку. Мені набридла корупція. Я – українка. Хочу, щоб у молоді було краще майбутнє», – поділилася з «Порогами» пенсіонерка Любов Василівна.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Антон Рудак