В Запорізькій області День Перемоги відзначили покладанням квітів та хвилиною мовчання

Жителі Широкоярської сільради Чернігівського району відсвяткували  69-у річницю з Дня Перемоги урочистим покладанням квітів до братської могили та обіймами колишніх фронтовиків.

«На жаль, з кожним роком лави наших ветеранів та дітей війни рідшають. Це їхнє свято, й ми запрошуємо всіх на святковий концерт і фуршет у село Хмельницьке», – розпочав сільський голова Олександр Деркач.

Ведучими заходу стали Роман Міжигурський та Світлана Мінкова, які від імені всієї молоді подякували ветеранам та привітали їх зі святом. Слова скорботи й тематичні пісні лунали над меморіалом Великої Вітчизняної війни. Згодом оголосили імена воїнів, які визволяли село й район та вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання.

Завершальною стала промова Леоніда Долі, дитинство якого припало на військові часи: «Ці роки стали найстрашнішим із того, що я бачив у своєму житті. З року в рік нашим батькам та дідам дякували за мирне небо над головою. А зараз воно зникло разом із вірою у світле майбутнє вже наших онуків».

Після офіційного закриття параду колона автомобілів та мотоциклів з українськими прапорами проїхала селами сільської ради.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Вікторія Гуцало