Книжковий флешмоб у Запоріжжі «відЧИТАЛИ» біля обласної бібліотеки

Ініціативна група студентів на чолі з об’єднанням «Припечатанные» влаштувала флешмоб літературного змісту «ВідЧИТАЙся», який пройшов 5 травня. Осередком проведення заходу обрали майданчик навпроти обласної бібліотеки імені Горького.

«Нас часто запитують про мету, яка стала поштовхом до заходу такого формату. Передусім ми хочемо продемонструвати, що відпочинок можливий не тільки за комп’ютером, а читання улюбленої книги – не лише вдома за чашкою чаю», – зазначила на відкритті співорганізатор флешмобу Ніка Усатова.

Зібрання шанувальників друкованого слова відбулося в декілька етапів. Після вступної промови учасники заходу мали нагоду зачитати уривки з улюблених книжок та обмінятися вподобаннями зі співрозмовниками. Продовжили запропоновану тематику малюнками на асфальті, які стали відображенням особистих захоплень.

Організації флешмобу також посприяли творче об’єднання «Вермут» та громадська бібліотека «BookSwop». Саме за їхньої участі впровадили конкурси, за які переможці отримували можливість власноруч обрати собі нагороду серед запропонованих книжок. Перелік літературних змагань складали: конкурс на кращий заголовок до ілюстрації, конкурс на знання дитячих казок, пісенний та скоромовний конкурси.

Під час події присутні могли втамувати спрагу та підкріпитися солодощами, наявність яких забезпечила команда організаторів. «Як творчий колектив ми почали своє існування нещодавно та не позиціонуємо себе як ініціатори створення творчих вечорів. Наш проект – своєрідне дослідженням просування літературного контенту в маси», – поділилася з «Порогами» одна із ініціаторів проведення флешмобу Олександра Філь.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Анна Кириченко