Молодь Запоріжжя обговорила особливості українського патріотичного виховання

Обласний форум «Зростання молодіжного потенціалу в інтересах розвитку Запорізького краю» відбувся 20 травня. В межах заходу Обласний центр патріотичного виховання молоді організував секцію «Патріотизм як передумова розвитку Запорізького краю». Участь у ній взяло 150 осіб студентської і трудової молоді.

Під час засідання круглого столу учасники обговорили шляхи розвитку патріотичного виховання, його актуальні напрямки та інструменти впровадження в освітній простір України.

Учасники секції, що працювали в напрямку «Військово-спортивна гра, як засіб виховання патріотизму», взяли участь у спортивних змаганнях із проходження військово-прикладної естафети, стрільби, долікарської допомоги, переправи та перетягування канату. Переможцем у цих змаганнях стала команда Запорізького титаномагнієвого комбінату.

Учасники ж психологічного тренінгу «Альтруїзм як умова патріотичного виховання» провели плідну роботу щодо розвитку свого альтруїстичного потенціалу. Результати та пропозиції секції передадуть управлінню молоді фізичної культури та спорту ЗОДА для подальшого опрацювання й реалізації.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги
Фотоальбом