У Запоріжжі підбили підсумки обласного конкурсу «Обери життя – 2014»

В п’ятницю, 16 травня, в будинку культури «Титан» відбувся фінал XІІI обласного конкурсу з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя «Обери життя – 2014». Участь у фіналі взяли команди, які стали переможцями в зональних турах: «Всесвіт» (Вільнянський район), «Новая волна» (Мелітополь), «Основа» (Орджонікідзевський район, Запоріжжя), «Пульс» (Токмак) та «Жизнь полна чудес» (Михайлівський район).

Організаторами заходу виступили Обласний центр патріотичного виховання молоді та Запорізька обласна організація Товариства Червоного Хреста.

Перед початком конкурсу команди пройшли жеребкування, за допомогою якого визначили, в якій послідовності виступатимуть.

«Конкурс «Обери життя» – це захід, який пропагує здоров’я, енергію, силу, молодість і успішність. Я вважаю, що тільки здорові люди можуть бути успішними», – зазначила начальник управління молоді, фізичної культури і спорту Запорізької облдержадміністрації Наталія Власова. Також вона побажала фіналістам гідно виступити, показати свою майстерність, донести власну думку до глядачів та не залишити нікого байдужим.

Конкурс складався з декількох етапів. Першим стала «Візитна картка», в якій учасники продемонструвала себе з різних сторін. Вони співали, танцювали, читали вірші, показували театралізовані постановки з музичними мініатюрами. Все це, так чи інакше, було пов’язане зі здоровим способом життя.

Другим та третім завданням, відповідно, стали практична частина і вікторина, питання якої стосувалися не тільки медицини, але й історії Товариства Червоного Хреста. Учасникам треба було не тільки правильно відповідати на запитання, але й демонструвати навички долікарської допомоги.

Останнім етапом конкурсу був виступ капітанів та показ виготовленої композиції з лікарських рослин. Журі також оцінювало плакати та фотографії, представлені командами перед початком фіналу.

За результатами конкурсу, III місце поділили між собою дві команди: «Основа» (Запоріжжя) та наймолодші учасники – команда «Пульс» (Токмак). Срібними призерами стала команда Михайлівського району «Жизнь полна чудес». А перемогли учасники з Мелітополя – команда «Новая волна».

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Анастасія Попова
Фотоальбом