Майбутні журналісти ЗНУ показали школярам «Наталку Полтавку»

Запорізька гімназія №107 зустріла студентів ЗНУ 16 травня з літературною програмою на тему життя й творчості Івана Котляревського. Виступ провели в межах програми профорієнтації для випускників середніх навчальних закладів. Свою роботу школярам представили студенти першого курсу факультету журналістики Запорізького національного університету.

«Мені з самого початку дуже сподобалася ідея літературного вечора! Це дало можливість нашій групі стати ще дружнішою. Також у процесі підготовки до виступу я дізналася багато цікавих фактів із життя Івана Котляревського. І головне – отримала чимало позитивних емоцій!», – поділилася відчуттями одна з учасниць події Діана Котелевець.

>
Студенти ознайомили школярів із біографією митця, його творчим та життєвим шляхом, зачитали вірші та спеціально до літературного вечора поставили сценку-уривок із «Наталки Полтавки». Також гості зіграли на гітарі, але з найбільшим ентузіазмом учні зустріли вікторину – ті, хто правильно відповідав на запитання, в нагороду отримували солодкі призи.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Анастасія Осипенко