Команда КВН «Надежда ЗНУ» перемогла в гумористичному турнірі з міні-футболу

У стінах Запорізького національного університету 5 та 6 травня пройшов щорічний турнір з міні-футболу серед команд КВН Запоріжжя. Організаторами події стали Центр культури та юридичний факультет ЗНУ. Крім того, турнір був благодійним – кошти збирали для  дитячого будинку в Матвіївці, вихованці якого зіграли позатурнірний показовий матч із командою КВН факультету-організатора, де одержали перемогу.

«Ми дуже вдячні, що всі ці люди пришли, й для гри, й підтримати нас, дітей з дитячого будинку. Нам було важливо проявити себе в грі, раді, що перемогли. Дякуємо всім вболівальникам і організаторам», – прокоментував подію вихованець Матвіївського дитбудинку Руслан

/>Офіційними ж гравцями турніру стали команди «Заинька» (ЗІЕІТ), «Порт 777» (ЗНТУ), «Мамкина радость» (ЗДМУ), «Гагарин» (ЗНТУ), «Надежда» (ЗНУ), «Для тебя» (Запоріжжя), «Какая разница» (Запорізький авіаційний коледж), «Конь на Е5» (ЕПК ЗНУ), «Каша» (ЗНТУ).

Правила гри були стандартними, але з гумористичними поправками: за кожний пропущений гол чи порушення правил команда розповідала жарт. М’яч на початку гри розігрували оплесками від глядацького залу на жарт команди. Хто з ким гратиме, визначили методом жеребкування.

Півфінальні ігри та фінал пройшли 6 травня. У фінальній битві зустрілися «Надежда ЗНУ» та «Порт 777». Гра була напруженою та емоційною, перемогу в турнірі з рахунком 2:1 одержала команда з ЗНУ.

«КВНщики цікаво виглядають на ігровому в полі, хоча від  цього вони стають ще смішнішими. Гарна ідея, гарний захід. Поєднали важливі аспекти воєдино: благодійність, спорт, гумор. Було цікаво та спортивно», – поділився враженнями глядач Віктор Титаренко.

Фото: Splеsh production

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Анастасія Холод