У Дніпропетровську ультрас «Карпат» і «Дніпра» провели патріотичну ходу центром міста

Об’єднаний марш ультрас львівських «Карпат» та дніпропетровського «Дніпра» пройшов 4 травня у Дніпропетровську. До цього заходу також провели перший у місті «Парад вишиванок».

«Така патріотична атмосфера, об’єдналися всі: ультраси Західної і Східної України, тут і студенти, й пенсіонери. Всі співають гімн під державними прапорами. Я гадаю, це просто чудово», – прокоментувала подію студентка Олена.

Колона почала формуватися незадовго до початку матчу – о 17:30 на Катеринославському бульварі зібралося близько двох тисяч фанатів. Окрім вболівальників, у марші взяли участь звичайні дніпропетровці, багато з яких були вдягнені у вишиванки чи мали елементи традиційного українського одягу – віночки, стрічки у волоссі.

У багатьох силовиків, що охороняли захід, на форму були пов’язані жовто-блакитні стрічки. Учасники заспівали гімн, вшанували пам’ять загиблих в Одесі хвилиною мовчання й рушили ходою до центру міста, скандуючи: «Герої не вмирають, вмирають вороги», «Слава Україні», «Схід і Захід разом». Лунали вибухи петард, ультрас запалили файери та димові шашки.

Хода завершилася спокійно, без жодних конфліктів: ультрас рушили на стадіон, інші ж учасники розійшлися. Нагадаємо, в Дніпропетровську представники різних політичних поглядів підписали меморандум – угоду про відсутність провокацій та будь-яких силових протистоянь.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Наталія Соловйова