Piano Extremist знову завітав до Запоріжжя

Запоріжцям знову випала можливість наживо почути мелодії славнозвісного Піаніста Майдану (Piano Extremist). Вперше він відвідав місто 4 квітня, тепер же, 23 травня, під стінами Запорізької ОДА ще раз зібрав своїх шанувальників.

«Я відвідую лише ті міста, які потребують моєї підтримки й музики. Запоріжжя одне з них. Тут мені подобаються люди, їхнє ставлення до нинішньої ситуації в країні й та незвичайна атмосфера, яка виникає, коли граю для них. Не знаю, де буду завтра, але сьогодні я тут, аби підживити незламний дух», – поділився думками Piano Extremist

Це дійсно відчувалося. Всі присутні заворожено слухали музику, в багатьох з’являлися на очах сльози. «Я думаю, такі виступи варто організовувати й надалі. На жаль, початок не чула, але, навіть підійшовши пізніше, відразу відчула те, що хотів передати Піаніст. Подібні заходи треба відвідувати, оскільки завдяки їм підвищується національна свідомість. Саме за надану можливість насолодитися надзвичайним виконанням відомого Piano Extremist я ще більше полюбила своє місто», – розповіла про свої враження Анна Щербина.

Piano Extremist  так і не показує обличчя у зв’язку з подіями в Україні, видно лише очі. Але це не заважає, а, навпаки, дає змогу більше сконцентруватися на мелодії. Концерт під відкритим небом був безкоштовним. Стояла лише невеличка скринька з написом: «На дорогу додому».

Усі виконані композиції лунали в знак пам’яті Небесної Сотні. Почули запоріжці й авторську мелодію, що неабияк здивувала своєю оригінальністю. Наприкінці виступу Піаніст виконав гімн України, а присутні, прикладаючи руку до серця й тримаючи державну символіку, разом співали головну пісню країни.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Оксана Козачок