21 травня студенти 3НУ провели профорієнтаційний захід для 11 класів Запорізького колегіуму №9

Студенти-першокурсники ЗНУ факультету журналістики провели відкритий урок української літератури для  одинадцятикласників Запорізького колегіуму №9 "Мала гуманітарна академія".

Темою заходу став життєвий і творчий шлях Г. Квітки-Основ’яненка.

«Я була в захваті від цієї ідеї. Наша група проявила себе з найкращої сторони. Ми не лише допомогли учням згадати необхідне про письменника, який є у програмі ЗНО, а й розповіли абітурієнтам як воно – здавати незалежне оцінювання, що таке "вступ до університету" та головне –  роповіли про наш факультет журналістики», – своїми враженнями поділилася студентка Тетяна Сивоконь.

На заході були присутніми викладачі двох 11 класів та завуч школи.

Юні журналісти показали всю свою майстерність. Тетяна Сивоконь та Вадим Бондаренко розповіли про студентське життя в стінах 3НУ.  Наталія Соловйова, Оля Кухар та Наталія Кир’янова нагадали випускникам про життя письменника. Оксана Козачок, Юлія Вишневецька, Костянтин Андросов, Вадим Бондаренко, Наталія Кир’янова, Анастасія Левченко та Євгенія Циха презентували уривок із легендарної повісті Г. Квітки-Основ’яненка «Маруся». Марія Резнікова, Катерина Ейхман та Олександра 3алозона показали уривок «Конотопської відьми». Тетяна Жигальцова відповідала за технічну частину заходу. 3агалом, ніхто не залишився без справи. 3ахід завершила пізнавальна вікторина, яка допомогла учням закріпити свої знання.

Нагадаємо, подібні заходи проводяться щорічно в різних навчальних закладах 3апоріжжя.

 

Фото, відео – Альона Троян

Опубліковано  за матеріалами Оксани Козачок

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Наталья Семёнова