Молода поетеса Карина Бірюкова презентувала запоріжцям свою дебютну збірку

У конференц-залі Запорізької обласної наукової бібліотеки імені Горького 14 травня відбулася презентація збірки віршів «Я начинаю этот день» молодої поетеси Карини Бірюкової.

На початку презентації Карина розповіла про своє життя, дитинство й про те, як почала писати вірші. Протягом заходу дівчина постійно вела діалог зі слухачами на різні теми, обговорення яких завершувалося поезією. Також у конференц-залі був дідусь поетеси, разом з яким під гітару вона виконувала свої твори.

«Натхнення приходить несподівано. Це особливий, дивовижний стан, коли тобі необхідно висловитися, виплеснути емоції, що тебе переповнюють. В дитинстві я мріяла стати справжньою поетесою. Й коли зараз дивлюся на свою збірку та гостей, що сьогодні прийшли мене підтримати, здається, що мрія починає здійснюватися», – зазначила Карина Бірюкова.

Всю презентацію прийдешні відчували добру сімейну атмосферу. Тремтячий від хвилювання голос та сповнені теплоти вірші не змогли залишити байдужими нікого.

«Завдяки таким зустрічам можна  відкрити внутрішній світ людини. Тим паче, коли він такий красивий та глибокий. Ми поринули в доброту та криштальну чистоту душі автора, яка не просто поет, а ще й чудова людина!», – розказав «Порогам» учень 10-го класу Владислав Іванов.

Карина Бірюкова – за освітою педагог, викладає малюнок, живопис і композицію у Запорізькій дитячій школі мистецтв №1, є членом міського творчого об’єднання «Колорит».  Збірка «Я начинаю этот день» є першою в її творчому доробку. Вона включає в себе 105 віршів і створювалася протягом п’яти років

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Ольга Махинько