Активісти перевірили, чи продають у Запоріжжі алкоголь і тютюн неповнолітнім

У межах Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» другий рік поспіль у Запоріжжі реалізується проект «Контроль продажу». Його метою є виявлення фактів порушення чинного законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

З метою посилення відповідальності дорослих за втягування дітей та молоді до вживання алкоголю й тютюнопаління 10 червня представники управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації, Обласного центру патріотичного виховання молоді, РВ УМВС України у Запорізькій області та ЗМІ здійснили рейд-перевірку торгівельних закладів із реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробівg>.

Під час рейдів активісти перевірили 14 закладів торгівлі Орджонікідзевського району, у двох з яких виявили та довели факт продажу тютюнових виробів неповнолітній особі, в результаті чого реалізаторів та власників торгівельних точок притягнули до відповідальності.

Крім того, з усіма представниками торгівельної мережі провели роз’яснювальну роботу щодо недопущення продажу неповнолітнім слабоалкогольних, алкогольних напоїв та тютюнових виробів. В місцях реалізації алкогольної та тютюнової продукції розмістили інформаційні буклети з номером гарячої лінії, за якою можна сповістити про порушення.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги