Інаугурації Януковича та Порошенко: українці шукали «знаки з небес» (ІНФОГРАФІКА)

Інаугурація Президента України Петра Порошенка пройшла 7 червня. Петро Олексійович присягнувся у вірності державі на урочистому засіданні Верховної Ради.  

«Я, Петро Порошенко, волею народу обраний президентом України, вступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюся всіма справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни й добробут українського народу, обстоювати права та свободи громадян, дотримуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі», – заявив він.

Також Президент України підкреслив, що Крим був і буде українським, а Україна була, є та буде унітарною. Порошенко відкрив свої плани щодо членства України в ЄС і пообіцяв, що з 1 січня 2015 року українці будуть їздити в Європу без віз.

Промова Петра Олексійовича була сильною, вона приємно вразила українців, довівши багатьох до сліз. Вперше під час інаугурації вся Верховна Рада аплодувала стоячи та кричала «Слава Україні! Героям слава!».

Традиційно українці під час посвячення обранця в президенти шукають знаки, що можуть стати пророчими щодо правління новоспеченого Голови держави. «Пороги» порівняли, як проходило урочисте дійство 2010-го та 2014-го років.

Фото: rian.com.ua

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Марина Ботнарева