Центр регіонального розвитку «Топ-Кая» провів круглий стіл у ЗНУ та оголосив конкурс мінігрантів

Круглий стіл від Центру регіонального розвитку «Топ-Кая» на тему «Особливості громадянської журналістики в сучасних умовах» пройшов у читальному залі бібліотеки ЗНУ 18 червня. Своїм досвідом  та ідеями обмінялися представники Центру Олександра Целіщева та Дмитро Міцевич, представники запорізьких громадських організацій, журналісти та студенти різних факультетів ЗНУ.

«Є багато труднощів двох планів. По-перше, питання практичного характеру, пов’язані з документами, виїздами, переїздами. Чи залишатися? Що буде з квартирами? Кримчани зараз перебувають в стані невизначеності, вони не знають, що з цим робити. По-друге, питання інформаційне щодо сучасного стану речей. І це так само важливо, як і практичні проблеми. Це те, на що ми можемо вплинути, долучившись до громадської журналістики. Все те, що ми пишемо в блогах, все, що публікуємо в соціальних мережах, допомагає розповсюджувати правдиву інформацію, розвіює інформаційну блокаду між Кримом та Україною. І таким чином ми також допоможемо кримчанам», – зауважила Олександра Целіщева.

У межах заходу також оголосили конкурс мініпроектів, який підтримає ініціативи громадських організацій та окремих активістів зі всієї України, спрямовані на підтримку кримчан та переселенців, а також стимулюватиме суспільну дискусію про сучасні кримські реалії.

Гранти поділятимуться на дві категорії: короткотермінові (до 3 місяців) ініціативи з розміром фінансування до 5 тис. грн та середньотермінові (до 5 місяців) ініціативи з розміром фінансування до 15 тис. грн.

Заявки будуть прийматися в електронному вигляді за адресою [email protected] (тема листа – конкурс_Крим) до 30 червня.

«Тренінг виявився досить цікавим. Було корисно ще раз замислитися про те, як краще завоювати увагу аудиторії. Також тренінг допоміг мені розібратися, в чому різниця між громадською та громадянською журналістикою. І звичайно найцікавішим був конкурс мінігрантів від Центру регіонального розвитку «Топ-Кая», тому що це гарна можливість реалізувати свою ідею та знову підняти болючу тему анексії Криму. Скоріше за все, я візьму в ньому участь», – поділилася своїми враженнями студентка факультету журналістики Євгенія Науменко.   

Умови конкурсу мінігрантів

Форма проектної заявки

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Марина Ботнарева