Міжнародний фестиваль вогню пройшов із запалом у Києві

На Співочому полі в Києві 14 червня відбувся Восьмий міжнародний фестиваль вогню «Fire Fest».  Організатори запросили гостей із США, Франції, Фінляндії, Білорусі, Росії та України.

Це видовищна подія щороку збирає поціновувачів вогняного мистецтва багатьох стилів та напрямів. Люди з усього світу чекають на Fire Fest, щоб знову пережити хвилюючі емоції від шаленого вогню.

На жаль, цього року деякі артисти з Росії не наважилися вирушити до України, злякавшись останніх подій. Але ведуча фесту, росіянка Зап підкреслила, що атмосфера була дружньою й теплою: «Здесь Круто! Крутые люди, крутые эмоции! Четыре года подряд приезжаю в Киев. Это потрясающий город, я просто в него влюблена! И мужа в прошлом году впервые привезла сюда, он тоже влюбился в столицу Украины».

Фаєрщики показали високу майстерність та неймовірний талант. Під час фесту люди спостерігали за фаєр-батлами, брали участь у мастер-класах із жонглювання та грі на барабанах. Коли ж розпочалася вечірня програма, всі з захопленням спостерігали за приборкуванням вогняної стихії на сцені. Ні холод, ні дощ не змогли завадити глядачам отримати неймовірну насолоду від фестивалю.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Тетяна Сивоконь
Фотоальбом