Студенти ЗНУ розпочали збір гуманітарної допомоги для біженців зі Сходу

У Запоріжжя почали масово приймати біженців з Донецької та Луганської областей, зокрема, зі Слов’янська. Студенська рада Запорізького національного університету зв’язалася з відповідальними особами з облдержадміністрації та з волонтерами-благодійниками, які розповіли, що їм необхідна допомога (продукти харчування, які можуть зберігатися тривалий час; побутові та гігієнічні засоби: одноразовий посуд, мило, порошки, пасти тощо).

«Ще з початку кримських подій студрада готувалася до того, що в нашому місті можуть з’явитися тимчасові переселенці, які потребуватимуть допомоги, тому це не стало для нас сюрпризом. Розуміємо, що до реформування структур нашої держави та до відповідальності бізнесу ми в Україні лише прямуємо, тому чим можемо допомогти, допомагаємо», – прокоментувала ініціативу студентів голова студради ЗНУ Ольга Лебедєва.

n: justify;”>
Допомога приймається в каб. 210 четвертого навчального корпусу. Крім того, історичний факультет ЗНУ збирає дотичну допомогу для військових – каб. 303 п’ятого  навчального корпусу.

Фото: kotsubynske.info

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Катерина Полякова