Запоріжці пройшлися вулицями міста у вишиванках

На площі Поляка 5 липня відбувся марш у вишиванках на підтримку української армії. Близько трьохсот патріотів у білосніжних вишиванках із прапорами та жовто-блакитними стрічками зібралися для того, щоб показати свою єдність.

Учасники маршу фотографувалися, читали вірші видатних поетів, діти малювали на асфальті атрибутику України.

Ми стали свідками походу від площі Поляка до площі Фестивальної. Шанувальники українського фольклору співали відомі пісні і гімн та вигукували патріотичні гасла.

Дійшовши до пункту призначення, люди вшанували память загиблих хвилиною мовчання. Після розважальної програми «Пороги» дізналися, які враження отримали запоріжці від заходу:

«Враження чудові, тому що, в першу чергу, цей марш не просто красивий та яскравий, а й дуже корисний. Нашим військовим необхідна грошова допомога», – зазначив Андрій Рибальченко.

«Я дуже вдячна організаторам цього заходу, адже наша армія потребує підтримки. Ми, як патріоти України, повинні допомагати тим, хто нас захищає», – розповіла Олена Пуриленко.

«Мені дуже сподобалася атмосфера єдності. Неймовірні відчуття, коли ти йдеш і з усіма співаєш гімн своєї Батьківщини. Дякуючи таким щирим і дружнім подіям, я пишаюсь тим, що я українка», – запевнила Анастасія Морозова.
Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Вікторія Фастовець
Фотоальбом