Майбутній економіст ЗНУ став переможцем освітньої програми від Фонду Віктора Пінчука

Фонд Віктора Пінчука 25 червня провів в Києві щорічний молодіжний форум «Нове покоління України: творимо завтра сьогодні».

Учасниками заходу стали понад 200 українських студентів із усіх регіонів країни – переможці стипендіальної програми підтримки талановитої молоді «Завтра.UA» та отримувачі грантів освітнього проекту «Всесвітні студії».

У межах форуму молоді учасники обговорили проблеми та виклики, що сьогодні постали перед Україною, а також поміркували про можливі сценарії їх вирішення та ключову роль нового покоління українців у впровадженні позитивних та інноваційних змін в країні.

З-поміж 200 переможців конкурсу сьому позицію в рейтингу посів студент економічного факультету Запорізького національного університету Олександр Коробов із науковою роботою «Створення сприятливих умов для здійснення інвестиційно-господарської діяльності в аграрному секторі економіки України». Науковий керівник – доктор економічних наук, професор Алла Череп.

Спеціальним гостем церемонії нагородження став Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, який вручив нагороди стипендіатам «Завтра.UA» та виступив перед ними з вітальною промовою. Він закликав кожного починати побудову нової України саме з себе: «Прогрес в країні – це не просто рішення уряду та Парламенту, це не завдання тільки для влади. Прогрес – це об’єднання енергії мас, мільйонів, які хочуть досягнути мети. І ви здатні стати рушійною силою цього прогресу», – зауважив пан Арсеній.

Також під час церемонії з публічною лекцією перед стипендіатами виступив президент Польщі (1995 – 2005 рр.) Александр Квасьнєвський, який закликав молодь багато вчитися, подорожувати, бути активними та свідомими громадянами. Зокрема, звертаючись до стипендіатів «Всесвітніх студій», він сказав: «Наразі у вас відкривається чудова можливість подивитися сучасний світ. Вивчайте все, що тільки можливо, як все навколо влаштовано та працює. А потім повертайтеся до України та будуйте власну державу. Боріться за країну, адже вона має всі можливості та потенціал стати однією з країн, що грають найважливішу роль в Європі».

Засновник освітніх програм «Завтра.UA» та «Всесвітні студії» Віктор Пінчук під час свого звернення до переможців закликав їх готуватися до боротьби за перетворення в Україні: «Останні місяці формуються різні батальйони. Ми теж щорічно створюємо свій батальйон – батальйон будівельників майбутнього нашої держави. І цього року ви повинні ставитися до себе саме як до «будбата», що буде розбудовувати майбутнє України».

Серед поважних гостей церемонії нагородження також були Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини в Україні Крістоф Вайль, Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії в Україні Саймон Сміт, а також представники бізнесу та громадських організацій, що багато років підтримують діяльність студентських спільнот.

Менторами, які працювали під час форуму разом зі стипендіатами, стали керуючий партнер консалтингової компанії pro.mova Євген Глібовицький, відомий журналіст, блогер та засновник сайту «Історична правда» Вахтанг Кіпіані, засновник візійного проекту «Нова Україна» Валерій Пекар та президент PRP Group Наталя Попович.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги