Найсильніші люди планети приїдуть до Запоріжжя, аби позмагатися в чемпіонаті зі стронгмену

Чемпіонат світу зі стронгмену і відкритий кубок зі стронгмену Запорізької області пройде 23 серпня в нашому міста. Про це, а також про подробиці проведення змагань і хід майбутніх тренувань журналістам розповіли на прес-конференції в середу, 6 серпня.

Захід проведуть за підтримки Запорізької обласної держадміністрації та генеральному спонсорстві МК «Запоріжсталь», які для участі в чемпіонаті зібрали 22 найсильніших чоловіків із 11 країн світу.

Зрозуміло, що неможливо уявити команду України без участі «найсильнішої людини на планеті» Василя Вірастюка – неодноразового чемпіона світу в силовому багатоборстві, а також головного судді майбутніх змагань.

Захід пройде згідно з високими міжнародними стандартами, а стадіон «Славутич-Арена» збере 12 тисяч глядачів, вхід для яких буде безкоштовним.

«Ідея виникла не випадково. В цей складний для країни час гасло змагань «Сила, Воля, Єдність» як ніколи актуальне. Це те, чого потребує сьогодні кожен українець», – розповів організатор змагань у Запоріжжі Гліб Глушко.

Найближчим часом запоріжці зможуть побачити відкрите тренування Василя Вірастюка та Сергія Конюшка, яке відбудеться напередодні чемпіонату. Час та місце організатори повідомлять додатково. 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Катерина Яцина