Для містян на бульварі Шевченка відкрили територію легального контенту

На бульварі імені Шевченка 15 серпня Запорізька міська рада за підтримки компанії «Київстар» здійснила реставрацію пішохідної алеї та забезпечила вільну Wi-Fi зону.

Завдяки абонементським сервісам мобільного читання Smart KS та потокової музики Music Club запоріжці матимуть змогу читати улюблені книги та слухати музику онлайн без тарифікації трафіку й завантаження файлів.

«Компанія «Київстар» вже втретє співпрацює з нами та першою проявила інтерес до цього проекту. Тому сьогодні ми не тільки відкриваємо відновлену алею, але й простір для відпочинку та спілкування нового формату», – оголосив міський голова Запоріжжя Олександр Сін.

>
Ідею створити доступ до цифрової бібліотеки подала молодь із громадського руху «Місто Z». «Ми звернулися до міської влади й запропонували такий проект, як публічна цифрова бібліотека. Вже потім до нас приєднався «Київстар» й допоміг все реалізувати », – прокоментував подію керівник організації Дмитро Шуманов.

Нагадаємо, на бульварі Шевченка 22 серпня відбудеться презентація відреставрованих фонтанів, годинника закоханих та нових клумб.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Вікторія Фастовець