Студент ЗНУ взяв участь у правовому проекті від ОБСЄ

З 27 липня по 3 серпня в м. Яремче Івано-Франківської області проходила ІІІ Школа «Верховенство права і конституціоналізм» для студентів та аспірантів, організатором якої виступила Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Від Запорізького національного університету участь в Школі взяв студент юридичного факультету, член студентської ради Запорізького національного університету Євген Артьомов.

Лекторами та експертами проекту виступили суддя Конституційного Суду України Станіслав Шевчук, професор Ужгородського національного університету  Михайло Савчин, колишній міністр юстиції, а нині ректор Національної школи суддів  Микола Оніщук, декан факультету правничих наук НаУКМА Андрій Мелешевич, національний радник з правових програм Координатора проектів ОБСЄ в Україні Олександр Водянніков та інші відомі особистості в світі права.

На учасників чекала цікава та насичена програма, що складалася з лекцій, експертних обговорень, екскурсій, а також моделі засідання Конституційного Суду з питання відповідності Конституції Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні», де головував саме представник ЗНУ.

«Утвердження верховенства права в Україні потребує якісних змін в системі правової освіти та виховання фахівців в галузі права. Саме такі зміни здатні забезпечити сталий розвиток правової системи України на шляху до  панування загальнолюдських цінностей», – прокоментував важливість Школи та подібних проектів Євген Артьомов.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги