У Запоріжжі пройшла виставка енергоефективних рішень

У виставковому центрі «Козак-Палац» з 10 по 12 вересня проходила виставка «Енергоефективне будівництво». Така назва запорізької будівельної виставки невипадкова. Враховуючи непросту ситуацію у країні та невизначеність відносин із Россією, як ніколи, актуальною стала економія енергії у комунальній сфері. Як витрачати менше, але не мерзнути взимку, гостям заходу розповідали експерти.  

Ця виставка стала майданчиком для демонстрації та спілкування професіоналів ринку з потенційними покупцями про важливі для сезону потреби, пов’язані, насамперед, з теплоізоляцією, опаленням, енергозбереженням, водопостачанням, комфортом та екологічністю.

Вперше проводилася виставка «Опалення та водопостачання», де були продемонстровані новинки в області альтернативних засобів опалення, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, екологічного контролю та других суміжніх напрямків. Ця частина виставкового центру представляла котли, міні електростанції, теплові насоси, тепловентилятори, бойлери, водонагрівачі, електрообігрівачі, каміни та все, що пов’язано з водопосточанням і водоочищенням.

Відвідувачи виставки змогли придбати нове обладнання або розмістити замовлення на послуги, тож тепер будуть готові до опалювального сезону.

У рамках заходу також пройшов круглий стіл, де експерти обговорили питання енергоефективної економіки.
Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Михаил Тупиков