Співголову Запорізької обласної студради обрати не вдалося

Лідери університетів Запорізької області 17 вересня обговорювали у Запорізькій облдержадміністрації, хто буде співголовою обласної студентської ради. На засідання прийшло близько 20 людей.

Але претендентів на цю важливу посаду виявилося лише троє: Вікторія Мальцева (ЗГІА), Ярослав Храпский (Євромолодь) та Ярина Геращенко (Студентська Свобода).

«Дуже погано,що студенти не відкриваються повністю перед усіма, мають певні сумніви. В списку було більше кандидатів, а зараз всього троє», – засмутилася начальник управління молоді, фізичної культури та спорту Наталія Власова.

Ще й Ярослав, єдиний хлопець із тріо, вирішив одразу зняти свою кандидатуру. Він заявив, що йому буде дуже важко поєднувати навчання та обов’язки співголови обласної студради і заздалегідь сказав, що віддає свій голос Віктрії Мальцевій.

Першою виступила Ярина Геращенко. Плюсами Ярини стали численні зв’язків та ораторська майстерність. Однак мінусом було те, що вона – член партії «Свобода».

«Ви припартійна молодіжка?» – влучно запитала голова студради ЗНУ Ольга Лебедєва.

Наталія Власова запропонувала Ярині покинути партію, але та відмовилася.

Далі слово взяла Вікторія Мальцева. Вона розповіла про себе, але на питання, які їй поставили конкретно нічого не відповіла. Та й власну програму презентувати не змогла.

Після такого виступу Ярослав Храпський передумав знімати свою кандидатуру. Він досить впевнено представив свою програму та відповів на всі запитання.

«Складно відповісти, хто стане співголовою Запорізької обласної студради. Ми вирішили окремо зібратися всіма головами і вже тоді вирішимо це питання остаточно», – розповіла «Порогам» Ольга Лебедєва.

Також  на засіданні обговорили концепцію Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 рр., яка базується на сприйняті молоді  як визначної цінності й головного ресурсу українського суспільства. Концепція ґрунтується на науковому аналізі стану і проблем розвитку української молоді, а також враховує програмні вимоги і перспективи, декларовані в «Стратегії розвитку державної молодіжної політики на період до 2020 року».

 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Анна Крат