У бібліотеці «Юний читач» проходить виставка «Незабутні образи на полотнах Іллі Рєпіна»

У Запорізькій обласній бібліотеці для дітей «Юний читач» з 3 вересня проходить виставка, присвячена 170-річчю від дня народження Іллі Рєпіна.

Книжково-ілюстративну виставку «Незабутні образи на полотнах Іллі Рєпіна» було проведено у рамках другого фестивалю витончених мистецтв «Амплуа», організованого Академією творчості «Амплуа» Національного Центру театрального мистецтва ім. Леся Курбаса.

Головне завдання виставки – привернути увагу до культурної спадщини художника. Тому підійти та ознайомитися з виставкою міг кожен бажаючий. Книги з репродукціями картин можна було погортати та роздивитись. Особливо палкі фанати мали змогу сфотографувати якусь окрему картину чи сфотографуватись одразу з усією композицією.

В рамках фестивалю у «Юному читачеві» також провели лялькову виставу «Стара казка на новий лад», декілька мульт-відео-фестів, об’єднаних темою «Герой книг – герой фільмів», та книжково-ілюстративна виставка присвячена 120-річчю від дня народження українського письменника і кіномитця: «Олександр Довженко…талановитий, харизматичний, натхненний»

Крім того, 10 та 11 вересня у Запорізькій обласній бібліотеці для дітей планується провести цікаві майстер-класи від відомих художників, а також ряд творчих проектів для дітей.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Елизавета Матюхина
Фотоальбом