Молодий художник Ігор Ситник презентував запоріжцям свою першу виставку

У галереї «Art L» 2 вересня відкрилася дебютна виставка  запорізького художника Ігоря Ситника «Південний колорит».

Свою назву вона отримала на честь незабутніх Кримських краєвидів, які митець зобразив у своїх картинах. На виставці представлено понад 20 робіт. Ігор надає перевагу пейзажам, проте інколи экспериментує з натюрмортами та портретами. У своїй творчості молодий художник намагається наслідувати класичну манеру імпресіоністів.

«Ігор з дитинства був творчою особистістю. Спочатку художня школа, потім коледж, а ось вже й перша персональна виставка. Я безмежно рада за сина,» – розповіла мати Ігоря Олена.

t; margin-right: 5px ” />Ігор Ситнік добре відчуває настрій природи. Справжні емоції йому вдається передавати за допомогою кольору та смілих мазків. Художник працює з насиченими масляними фарбами. Є і роботи пастеллю з ніжнішими образами.

«Я не уявляю свого життя без мистецтва. Воно стало начебто частиною мене. Я дивлюся на світ навколо себе і намагаюся зробити його кращім у своїх картинах. Мені хочеться розвиватися більше і більше, і ніщо не зможе мене зупинити,» – поділився з «Порогами» молодий художник.

Виставка триватиме до 24 вересня.

Заглавное фото: www.mig.com.ua

 

 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Екатерина Яцына