Молодь закликали обов’язково проголосувати на виборах до Верховної ради

Презентація проекту «Моя гідність – мій вибір», присвяченого виборам до Верховної Ради, відбулася 19 вересня в актовій залі ЗНТУ. Організатором заходу стала Запорізька молодіжна рада.

Чи всі ходять на вибори?

Це питання зараз актуальне, як ніколи.  На жаль, активність молоді у своєму виборчому праві досить низька. Байдужість часто перемагає, а потім різні шоу, на кшталт «Сказочной Руси», висміюють нікчемність нашої влади.

Тож, головною метою заходу було пояснити, що погана влада обирається хорошими громадянами, які не голосують. Організатори намагалися підштовхнути якомога більше людей піти на вибори та віддати свій голос найбільш гідному кандидату.

«Проект «Моя гідність – мій вибір» дає кожному бажаючому докладніше дізнатися про виборче законодавство і безпосередньо взяти участь в організації виборів, тим самим доторкнутися до творення історії», – зазначила учасниця проекту Анастасія Брус.

Крім того, представники молодіжної ради обговорили зі студентами, що слід робити, щоб активізувати людей. За яким принципом проводити інформаційні компанії. Учасники в ході зустрічі запропонували свої інструменти активізації молодих виборців: рольові ігри, патріотичні флеш-моби, неформальні зустрічі, інтернет-журнали, просвітницькі програми для шкіл і вузів, а також пропаганду через соціальні мережі, адже більшість інформаційного потоку йде саме звідтіля.

 
Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Анна Крат